Перегони проводяться на двох дистанціях: пішохідній та велосипедній.

Протягом маршруту учасники повинні робити командні фото на фоні позначки кожного контрольного пункту (далі КП) (обов’язкова присутність усіх членів команди) та/або отримати підпис судді на ТЕ. Ці файли передаються суддям змагань на фініші, як підтвердження про проходження того чи іншого КП. Командам, що не надала потрібні докази про проходження чи надали хибну інформацію, відповідні КП не зараховуються.

Завдання команди полягає в взятті максимальної кількості КП (позначені на карті та мають різну вартість в балах) за вказаний контрольний час. Порядок та кількість проходження контрольних пунктів команда визначає самостійно.

Технічні етапи проходять 2 особи з команди! Спорядження надають судді, відповідальні за даний етап.  

На етапах буде присутня відсидка – 15 хв.

Відсидка – це можливість заробити бали за ТЕ без його проходження. Обов’язковою є спроба проходження ТЕ. Далі команда може скористатися відсидкою. Час відсидки входить до контрольного часу забігу. Відсидку фіксує суддя.

Керівництво та судді Перегонів мають право внести зміни в дистанцію у випадку суттєвого погіршення погодних умов.

Учасникам категорично забороняється використовувати будь-який засіб пересування для подолання дистанції, окрім власних кінцівок та велосипедів для класу “ Teren Rover” !!!

Пішохідна дистанція

Склад команди 2-3 особи.

Максимальна протяжність дистанції – до 80 км

Представлено три категорії:

Teren AdventureS– категорія для любителів орієнтування, які прагнуть авантюри та пригод. Команди будуть сформовані жеребкуванням. Контрольний час проходження – 6год.

Teren-M – категорія для людей з досвідом орієнтування та вмінням проходити технічні етапи. Контрольний час проходження – 12год.

Teren-L – категорія для учасників, які вміють добре орієнтуватись, мають хорошу фізичну підготовку, а також знають, як проходити технічні етапи. Контрольний час проходження – 24год.

Велосипедна дистанція

Склад команди 2 особи.

Протяжність дистанції – близько 120 км.

Контрольний час Категорія “Teren Rover” – 24 год.

Учасникам необхідно подолати дистанцію в пошуках КП з допомогою велосипеду. Дозволяються піші переходи.